Gmina Oborniki podzielona została na 21 jednomandatowych okręgów wyborczych. Należy odszukać swoją ulicę lub miejscowość. Przy każdym okręgu prezentujemy nazwiska kandydatów. Dodatkowo publikujemy szczegółowe informacje o kandydacie. 

UWAGA - szczegółowe informacje publikowane są tylko o kandydatach, którzy przesłali do naszego portalu swoje "polityczne CV", rozpoznacie ich po zdjęciu oraz linku prowadzącym do nowej strony.

Podział na komitety wyborcze tutaj -> 

nr okr.granice okręgu wyborczego

1

 

miasto Oborniki: ulice: Armii Poznań nry 1 i 3 oraz od 5 do końca, Cicha, Szczepana Gniedzińskiego, Gołaszyńska, Graniczna, Maksymiliana Jackowskiego, Jesienna, Karola Marcinkowskiego, Komunalna, Krańcowa, Księdza Piotra Wawrzyniaka, Łąkowa, Mostowa, Nowa, Objezierska, Okrężna, Piaskowa, Pogodna, Poprzeczna, Słoneczna, Edwarda Sowiaka, Sportowa, Wiosenna

eugeniusz nowakEugeniusz Nowak radny-xKrzysztof Mikołajczak radny-xKrzysztof Piotrowski radny-xMaciej Smektała

2

 

miasto Oborniki: ulice: 11 Listopada nry parzyste od 2 do 22, 3 Maja, Bosmana Leśniaka, Mikołaja Kopernika nry parzyste od 22 do końca oraz nry nieparzyste od 29 do końca, Kowalska, Lipowa, Łukowska, Adama Mickiewicza, Młyńska nry parzyste od 14 do końca oraz nry nieparzyste od 25 do końca, Powstańców Wielkopolskich

andrzej-gintrowicz Andrzej Gintrowicz radny-xRobert Twarogal radny-xAdrian Szymot

3

 

miasto Oborniki: ulice: Armii Poznań 2 i 4, Czarnkowska nry nieparzyste od 3a do 19 oraz nry parzyste od 4 do 28, Kościelna, Krótka, Księdza Stefana Szymańskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od 1 do 48, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Przesmyk, Rynek, Sądowa, Spacerowa, Starorzeczna, Szamotulska, Szkolna, Średnia, Wąska, Wjazdowa, Wymysłowska, Zacisze, Zamkowa

henryk brodniewiczHenryk Brodniewicz radny-xMichał Siekierski radny-xMagdalena Liberska radny-xMarek Stawicki

4

 

Oborniki: ulice: 11 Listopada nry nieparzyste od 1 do końca, Cmentarna, Garażowa, Mikołaja Kopernika nry nieparzyste od 1 do 27 oraz nry parzyste od 2 do 20, Młyńska 6A, 8B, 8C, 8D oraz od 11 do 13

pawel drewiczPaweł Drewicz radny-xHubert Kuklewski radny-xKatarzyna
Kellner-Kaczmarek 
radny-xKrzysztof Bączyk

5

 

miasto Oborniki: ulice: 11 Listopada nry parzyste od 24 do końca, Edmunda Stefanowicza, Jagiellońska, Kasztanowa, Łazienkowa, Konstantego Łopatyńskiego, Majora Mikołaja Dobrzyckiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od 49 do końca, Młyńska nry parzyste od 2 do 6 oraz 8 i 10, Szpitalna, Żwirki i Wigury

marek kulupaMarek Kulupa radny-xWładysław Haraj radny-xHonorata Piotrowska radny-xMilena Peda

6

 

miasto Oborniki: ulice: Betoniarska, Boczna, Fryderyka Chopina, Hugo Kołłątaja, Kowanowska, Kwiatowa, Stanisława Moniuszki, Owocowa, Ignacego Paderewskiego, Polna, Przemysłowa, Różana, Rzemieślnicza, Spokojna, Stanisława Staszica, Towarowa, Piotra Wedelickiego

jaroslaw paulusJarosław Paulus radny-xWaleria Liczak radny-xTomasz Kamiński radny-xDamian Bukowski

7

 

miasto Oborniki: ulice: Generała Romana Abrahama, Generała Franciszka Altera, Generała Władysława Andersa, Generała Zygmunta Berlinga, Generała Mikołaja Bołtucia, Brzozowa, Chłopska, Czarnkowska nry nieparzyste od 57 do 165 oraz nry parzyste od 66 do końca, Generała Henryka Dąbrowskiego, Franciszka Jaegera, Jaworowa, Juliana Kubiaka, Kalinowa, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Tadeusza Kościuszki, Generała Tadeusza Kutrzeby, Generała Stanisława Maczka, Nad Wełną, Półwiejska, Generała Kazimierza Pułaskiego, Generała Stefana Roweckiego, Rudki, Generała Władysława Sikorskiego, Generała Stanisława Taczaka, Topolowa, Wierzbowa

beata matelskaBeata Matelska Piotr-Protasewicz-1Piotr Protasewicz

8

 

miasto Oborniki: Aleja Akacjowa, ulice: Bielawska, Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Ignacego Daszyńskiego, Jesionowa, Klonowa, Leopolda Okulickiego, Leszczynowa, Ludwika Waryńskiego, Olchowa, Romana Dmowskiego, Stanisława Mikołajczyka, Wiązowa, Wincentego Witosa, Wojciecha Korfantego, sołectwo Dąbrówka Leśna (wsie: Dąbrówka Leśna, Bębnikąt, Mycin)

artur-wroblewskiArtur Wróblewski radny-xZenon Talar radny-xHenryka Łuczkowiak radny-xMateusz Daszkiewicz

9

 

miasto Oborniki: ulice: 15 Sierpnia, 1 Maja, 25 Stycznia, Armii Krajowej od 1 do 5, Droga Leśna 23 oraz od 28 do 31, Franciszka Mikołajczaka, Kręta, Marii Dąbrowskiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Marii Rodziewiczówny, Marii Skłodowskiej-Curie, Zofii Nałkowskiej

jaroslaw nosalJarosław Nosal radny-xBernard Lis radny-xWiesław Bartkowiak

10

 

miasto Oborniki: ulice: Armii Krajowej nry nieparzyste od 15 do końca, Czarnkowska nry nieparzyste od 19A do 55 oraz nry parzyste od 30 do 64, Droga Leśna od 1A do 22, od 24 do 27 oraz nry parzyste od 32 do 40, Franciszka Łazarewicza, Nad Wartą, Obrzycka od 1 do 113, Szarych Szeregów 1 i 2, Tartaczna, Wodna

waldemar cyranekWaldemar Cyranek radny-xPaweł Łokaj radny-xStanisław Boch

11

 

miasto Oborniki: ulice: Armii Krajowej od 6 do 14 i 16, Szarych Szeregów od 3 do końca

marek lemanskiMarek Lemański radny-xRyszard Ratajski radny-xEugeniusz Gacek

12

 

miasto Oborniki: ulice: Antoniego Kruszki, Droga Leśna nry nieparzyste od 33 do końca oraz nry parzyste od 60 do końca, Harcmistrza Jana Miękusa, Obrzycka od 115 do końca, Wybudowanie, sołectwo Słonawy

ariel-manczak-mAriel Mańczak radny-xMichał Zieliński

13

 

sołectwa: Chrustowo, Niemieczkowo, Sławienko, Uścikowo, Uścikówiec, Wymysłowo

pawel dregerPaweł Dreger radny-xLeszek Dąbrowki radny-xLucyna Chudzicka

14

 

sołectwa: Bąblin (wsie: Bąblin, Marylówka), Bąblinek (wsie: Bąblinek, Wypalanki), Bąbliniec (wsie: Bąbliniec, Lipka), Kiszewko, Kiszewo, Nowołoskoniec, Podlesie, Stobnica

kazimierz adamekKazimierz Adamek radny-xWojciech Werner radny-xRenata Małyszek radny-xGrzegorz Stachowiak

15

 

sołectwa: Osowo (wsie: Osowo Nowe, Osowo Stare), Popowo, Popówko, Przeciwnica (wsie: Przeciwnica, Dołęga, Ruks-Młyn), Sycyn, Urbanie (wsie: Urbanie, Zagaj), Wychowaniec, Żukowo (wsie: Żukowo, Nowakowo)

zygmunt klupczynskiZygmunt Klupczyński radny-xStefan Człapa radny-xMagdalena Nowak

16

 

sołectwo Kowanówko

ewa kazmierczakEwa Kazimierczak radny-xAdam Wiliński radny-xZenon Nogalski

17

 

sołectwo Rożnowo (wsie: Rożnowo, Marszewiec)

kinga rakowskaKinga Rakowska radny-xPrzemysław Gronostaj Wojciech-KramerWojciech Kramer radny-xAnna Rydzewska

18

 

sołectwa: Gołaszyn (wsie: Gołaszyn, Antonin), Kowanowo, Łukowo, Pacholewo, Żerniki

Aleksandra-LukaszykAleksandra Łukaszyk radny-xAdam Stańko radny-xEwelina Małecka radny-xArkadiusz Drozdowski
radny-xMateusz Magdziarz radny-xAleksandra Pozpychała radny-xBożena Kubiatowicz  

19

 

sołectwa: Bogdanowo, Kowalewko, Ocieszyn

blazej pacholskiBłażej Pacholski radny-xGracjan Banaś radny-xAndrzej Mańskowski

20

 

sołectwa: Gołębowo, Maniewo, Nieczajna (wsie: Nieczajna, Sepno), Świerkówki, Wargowo

maria garczewskaMaria Garczewska radny-xAndrzej Walkowski radny-xIrena Magdziarek radny-xMarek Tecław

21

 

sołectwa: Górka, Lulin, Objezierze, Ślepuchowo

edyta mikolajczakEdyta Mikołajczak radny-xAleksandra Lobermajer radny-xMarek Konieczny
radny-xMichał Kubisiak radny-xAgnieszka Mucha