fbpx

Nieoficjalne wyniki głosowania w Gminie Oborniki

Znamy nieoficjalne wyniki wyborów do sejmu i senatu z terenu Gminy Oborniki. Oborniczanie głosowali w następujący sposób. PiS – 30%, KO – 29%, PSL – 22%, SLD – 13%, Konfederacja – 6%.

PSL – 22% poparcia i z najwyższym wynikiem poparcia Krzysztof Paszyk – 2982 głosy

PiS – 30 % poparcia i z najwyższym wynikiem poparcia Michał Zielińśki – 1606 głosów

SLD – 13% poparcia i z najwyższym wynikiem poparcia Mariusz Standerski – 957 głosów

Konfederacja – 6% poparcia i z najwyższym wynikiem poparcia Adam Urbański – 532 głosy

Koalicja Obywatelska – 29% i z najwyższym wynikiem poparcia Jakub Rutnicki – 2648 głosów

W wyborach do senatu Filip Libicki z PSL otrzymał 10613 głosów (68%), a Jerzy Wierzchowiecki z PiS otrzymał 5067 głosów (32%).

SEJM

 

 

 

Lista nr 1 — Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

 

 

1.

PASZYK Krzysztof Michał

2982

19%

2.

PARDA Błażej Łukasz

117

1%

3.

TETERUS Tadeusz Krzysztof

15

0%

4.

MACIEJEWSKI Jarosław Zygmunt

21

0%

5.

KRANC Tomasz Bronisław

14

0%

6.

PISZCZEK Marcin

65

0%

7.

LINKIEWICZ-MENDEL Agnieszka

31

0%

8.

KWAŚNIEWICZ Józef Kazimierz

25

0%

9.

KORPIK Anna

29

0%

10.

HERMASZCZUK Julian Marian

4

0%

11.

LUBIŃSKA Jolanta Jadwiga

39

0%

12.

BEJMA Małgorzata Anna

50

0%

13.

NAWROT Lucyna Hanna

33

0%

14.

KRÓL Sławomira Jadwiga

11

0%

15.

SZTYCH Daniel

19

0%

16.

GALAS Maria Teresa

24

0%

17.

ŁANOSZKA Radosław Paweł

5

0%

18.

GÓRNY Bartłomiej Wojciech

29

0%

 

RAZEM:

3513

22%

Lista nr 2 — Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

 

 

1.

CZARNECKI Krzysztof Władysław

1256

8%

2.

KUBIAK Marta Ryszarda

379

2%

3.

PIECHOWIAK Grzegorz

107

1%

4.

PORZUCEK Marcin Bartosz

213

1%

5.

ZIELIŃSKI Michał Witold

1606

10%

6.

BANAŚ Dorota

253

2%

7.

FLEMING Bogdan Włodzimierz

17

0%

8.

NIJAKA Danuta Maria

29

0%

9.

JANKOWSKA Maja Małgorzata

51

0%

10.

FELCYN Józef

14

0%

11.

MILER Maria Lidia

30

0%

12.

KASPRZAK Robert Piotr

43

0%

13.

OKPISZ Andrzej Janusz

647

4%

14.

PRĘTKOWSKI Rafał

10

0%

15.

PIETRUCZUK Wiesław

9

0%

16.

MUZYKA Emilia

55

0%

17.

KARDASZ Maria Joanna

16

0%

18.

BŁASZCZYK Krzysztof Jakub

90

1%

 

RAZEM:

4825

30%

Lista nr 3 — Sojusz Lewiczy Demokratycznej

 

 

 

1.

STANDERSKI Dariusz Marian

957

6%

2.

AJCHLER Romuald Kazimierz

566

4%

3.

BOCIAN Kamil Bartosz

62

0%

4.

GRZECHOWIAK Agnieszka Magdalena

105

1%

5.

JÓZEFOWSKA Katarzyna

38

0%

6.

WILK-BARAN Anna Elżbieta

35

0%

7.

FLIEGER Jacek Tadeusz

19

0%

8.

SMYKOWSKA Karolina

40

0%

9.

ŚLIWAK Stanisław Tomasz

14

0%

10.

BIRULA Paulina

19

0%

11.

MELIŃSKI Andrzej

8

0%

12.

MINGE Natalia Ewa

54

0%

13.

KAPLANSKYY Maksym

9

0%

14.

BUŚKO Patrycja Monika

15

0%

15.

BILON Marta Grażyna

10

0%

16.

MIĘSIKOWSKI Jakub Paweł

4

0%

17.

MAŃKOWSKA Hanna

20

0%

18.

CUKIER Adam Roman

39

0%

 

RAZEM:

2014

13%

Lista nr 4 — Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

 

 

 

1.

URBAŃSKI Adam

523

3%

2.

MOEGLICH Jerzy Józef

45

0%

3.

STEMPNIAK Patrycja Martyna

49

0%

4.

JĘDRYCH Małgorzata

53

0%

5.

OSTASZEWSKA Agata Jadwiga

46

0%

6.

MUSIAŁ Radosław

58

0%

7.

WIATR Justyna Tamara

44

0%

8.

MAHSEL Marcin Marian

15

0%

9.

KOS Radosław

21

0%

10.

DOMAGAŁA Weronika

70

0%

11.

WŁUDARCZAK Daniel

72

0%

12.

FELDMANN Adam

37

0%

 

RAZEM:

1033

6%

Lista nr 5 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

 

 

 

1.

JANYSKA Maria Małgorzata

769

5%

2.

RUTNICKI Jakub Adam

2648

17%

3.

KAMIŃSKA-LECH Iwona Maria

64

0%

4.

AJCHLER Zbigniew Czesław

315

2%

5.

MUNYAMA Killion Munzele

122

1%

6.

SZOPIŃSKI Henryk Marian

30

0%

7.

TUŁODZIECKA-ADAMS Dorota Ewa

16

0%

8.

MROZKOWIAK Janusz

11

0%

9.

URYZAJ Karolina

26

0%

10.

POSZWA Krzysztof

20

0%

11.

WRÓBLEWSKI Artur Łukasz

392

2%

12.

WOJCIECHOWSKI Tomasz Marek

17

0%

13.

NOWAKOWSKA Lidia

20

0%

14.

DOLECKI Arkadiusz Jerzy

0

0%

15.

SROKA Magdalena

36

0%

16.

KOWALSKA Agnieszka Małgorzata

23

0%

17.

JEWSZEL-CHABERSKA Maria Małgorzata

10

0%

18.

LIPSKI Rafał Maciej

61

0%

 

RAZEM:

4580

29%

 

RAZEM WSZYSTKO:

15965

100%

  SENAT

 

 

 

1.

LIBICKI Jan Filip
zgłoszony przez PSL

10613

68%

2.

WIERZCHOWIECKI Jerzy Stanisław

5067

32%

 

RAZEM:

15680

100%