Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak przebywała w czwartek w Obornikach. Korzystając z okazji poprosiliśmy o autografy.

Sylwia zajmuje się w tej chwili promocją swojej najnowszej płyty "Komponując siebie". Teksty piosenek stworzył nie kto inny, jak Marcin Piotrowski. Na płycie znajduje się 13 piosenek:

1. Księżniczka

2. Flirt

3. Schody

4. Pożyczony

5. Hotel chwil

6. Zaćmienie

7. Ucieknijmy stąd

8. Własny wzór

9. Nowy Ty, Nowa Ja

10. Zdobywamy

11. Flagi serc

12. Młody Bóg

13. Kiedy tylko spojrzę

My zapraszamy do wysłuchania "Flirtu":

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież