Kids Gospel Joy śpiewali w OOK

Dziecięcy zespół Kids Gospel Joy  z Poznania wystąpił 13 kwietnia w OOK. Wspólne śpiewanie i przeżywanie muzyki przyciągnęło do OOK dość sporą liczbę widzów. Występ młodych artystów zachęcił publiczność do wspólnej zabawy.

Chórmistrzyni zespołu pani Agnieszka Górska Tomaszewska opowiadała o pracy chóru oraz swoim zaangażowaniu przy zeszłorocznej edycji programu Bitwa na Głosy, gdzie współpracowała z Drużyną Libera.

Sobotni występ wzbudził wiele pozytywnych emocji. Śpiewane standardy w wykonaniu tak młodych artystów wzbudziły uznanie publiczności. W efekcie współpracy z panią Agnieszką powstała szansa na stworzenie w Obornikach dziecięcego chóru gospel. Już dzisiaj zapraszamy na pierwszą próbę w dniu 23 kwietnia  o godzinie 16:30 do OOK.

Zapraszam wszystkie dzieci w wieku od od 5 do 13 lat na wspólne muzykowanie, wspólne śpiewanie – powiedziała Agnieszka Górska Tomaszewska  – radosne, entuzjastyczne śpiewanie muzyki gospel czyli tak naprawdę ewangelii.

Już w sobotę niektóre dzieci miały okazję znaleźć się na scenie i spróbować śpiewania gospel.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież