Wyrzucili śmieci z danymi karty płatniczej (foto)

W Rożnowie przy ul. Cmentarnej leżą śmieci z paragonem i danymi karty płatniczej.

Po co wyrzucać śmieci do kosza? To wymaga niezwykle wielkiego wysiłku. Łatwiej pozbyć się ich w przydrożnym rowie, albo w lesie. Taki też pomysł przyszedł do głowy jakiejś anonimowej osobie. Właściwie to powinniśmy napisać, że na razie anonimowej. Dlaczego? Wśród opakowań wyrzuconych w lesie znalazł się paragon, a tam dane karty płatniczej. W dobie elektroniki pozostawianie po sobie takiego śladu na pewno nie należy uznawać za rozsądne. Czego jednak oczekiwać po osobie, dla której problemem było donieść swoje śmieci do kosza.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież