Kolejne pieniądze na otwarcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach prowadzi kolejny nabór wniosków o dotacje na otwarcie działalności gospodarczej.

Tym razem beneficjentami mogą zostać osoby bezrobotne, które spełniają dodatkowe warunki: ukończyły 50 rok życia (4 dofinansowania), kobiety w wieku do 30 lat (3) oraz kobieta ze stopniem niepełnosprawności (1). Środki te pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W naborze nie mogą uczestniczyć osoby, które już kiedykolwiek wcześniej korzystały ze środków EFS. Formularze dostępne są w siedzibie Urzędu przy ul. Sądowej w Obornikach oraz na stronie internetowej PUP.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież